Ahşap Çatı Penceresi

Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2 daire 3 Sultanbeyli / İstanbul Sultanbeyli / İstanbul
Ücretsiz
Bugün 1 , Şubat ayında 4 ve toplamda 476 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Ahşap Çatı Penceresi

Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2 daire 3 Sultanbeyli / İstanbul

FAKRO dünyanın en hızlı büyüyen dinamik çatı şirketlerinden biridir. Sağlam, fonksiyonel, güvenli ve enerji tasarruflu FAKRO ürünleri büyük bir popülerlik kazanmış, yeni binaların ayrılmaz bir parçası olmuş ve çağdaş tasarım alanında geniş fırsatlar sunmaktadır. FAKRO ürünleri yeni bir yaşam kalitesidir.

YENİLİK

Güvenli, enerji verimli ve çevre dostu ürünler.

FAKRO her zaman yenilikçiliğe odaklanır. Bugün FAKRO, Polonya'da ve tüm dünyada en hızlı büyüyen şirketlerden biridir. FAKRO, en gelişmiş araştırma merkezine sahip olmaktan gurur duymaktadır. Yüzden fazla mühendis, yeni ürünlerin geliştirilmesi için çalışmaktadır ve şirketin hesabında yüzden fazla patent başvurusu bulunmaktadır. FAKRO, sadece çatı pencerelerini değil, aynı zamanda mühendislerinin yaratıcı fikirlerini de birçok ülkeye ihraç eden bir şirkettir. Böylece, şirket dünyadaki çatı kaplama endüstrisinde yeni trendler belirledi ve Polonya uygulamalarında dünya lideri oldu.

SORUMLULUK

Müşteriye, ortağa, çalışana ve çevreye karşı kurumsal sosyal sorumluluk.

FAKRO'nun daha fazla gelişme stratejisi, çevre dostu, enerji tasarruflu ve akıllı bir ev kavramını tanımlar. Sıcak evler düşüncesiyle şirket, otomatik havalandırma, güneş panelleri veya yüksek ısı yalıtımı parametrelerine sahip FTT U8 Thermo süper enerji tasarruflu çatı penceresi gibi pazara başarıyla birçok yenilik getirdi. Bu pasif inşaat için piyasadaki en sıcak tek camlı çatı penceresidir. Ayrıca Z-Wave kablosuz kontrol sistemi ile donatılmış ürün yelpazesini genişletir.

Web:
https://www.fakrocatipenceresi.com

https://www.fakrocatipencereleri.com

https://www.catipencereleri.com.tr

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *