Havalandırma Sistemleri

Tuzla / İstanbul
Ücretsiz
Bugün 1 , Şubat ayında 2 ve toplamda 472 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Havalandırma Sistemleri

Gebze havalandırma sistemleri kapalı bir mekan kullanılmış kirli ve yoğun havayı filtreler sayesinde temizlerken havayı ortamdan uzaklaştırılması ve yerine hafif havayı mekana geri kazandırma işlemine gebze havalandırma denir. Hava almayan kapalı mekanlar içerisinde insan sayısı çoğaldıkça belli zaman içerisinde karbondioksit ve vücuttan yayılan ter ile birlikte mekandaki nem oranı birikir. Havanın yoğunlaşmasına neden olan bu etkenler mekan havalandırılmazsa mekan içerisinde bulunan kişilerin çalışma performanslarını oldukça düşürür ve oldukça bunaltıcı hale gelir. Bu tarz mekanlarda kalmak, uzun ve düzenli vakit geçirmek aynı zamanda insan sağlığı açısından oldukça kötü bir durum olup dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Tuzla havalandırma sistemleri ile havalandırılacak mekanın tek katlı olduğu mekanlarda kullanılan klimalara verilen isimdir. Ev, ofis ve diğer tek katlı işletmelerde kullanılan ev tipi klima da dediğimiz klimalar 220V gerilimde çalışan elektrik motorlu ve filtre fanlı klimalardır. Boyutları genel olarak küçük olur ve uygun görülen duvar ve cama monte edilir.

Pendik havalandırma sistemleri insan sağlığı için oldukça önemli sistemler olup özellikle toplu yaşam alanlarında artık kanunen de olmak zorunda olan bir sistemdir. Ana hedefimiz kalite, tutarlılık ve güvenilirliği gerçekten düşük bir fiyatla birleştiren klima ve havalandırma sistemleri tasarlamak ve üretmektir. Özellikle, deneyimli kadromuz ile kare havalandırma, pitre havalandırma ve spiro havalandırma kanalı üretimi ve montajı – galvanizli veya paslanmaz çelik, çift duvarlı bacalar, baca havalandırma ve bacalardaki raylar dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Ümraniye havalandırma sistemleri bir konut binasının havalandırmasının montajı, mühendislik ve teknik iletişim için teknik uyarlamaya sahip bina kurallarına uygundur. Özellikle dikkat çekici olan, toplu taşıma yerlerinin iklimlendirilmesi işlevine ek olarak, ekipmanın kokuları gidermek, temiz hava sirkülasyonu sağlamak, ekstraksiyon görevini yerine getirmek, buhar bulutlarının oluşumunu önlemek, endüstriyel nem oluşumunu engellemek üzere tasarlandığı catering tesislerinin (kafeler, barlar, restoranlar) havalandırma sistemidir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *