Ümraniye Havalandırma Sistemleri

Ümraniye Ümraniye / İstanbul
Ücretsiz
Bugün 1 , Şubat ayında 3 ve toplamda 472 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Ümraniye Havalandırma Sistemleri

Ümraniye havalandırma sistemleri dışarıdan alınan taze havanın sıcaklığını ve nem oranını iç ortam koşullarına göre değiştirir. Bu şekilde iç ve dış ortamlar arasında denge sağlanır ve klima sistemi üzerindeki soğutma veya ısıtma yükü önemli ölçüde azalır. Ümraniye havalandırma sistemleri kötü kokulara, yangın, duman, gaz, toz vb. istenmeyen durumlara karşı sınırlı bir koruma sağlar.

Sağlam bir havalandırma sistemi kurulumundan sonra bulunduğu ortamda temiz ve sağlıklı bir hava akışını sağlar. İçinde bulunulan ortamdaki atık gazların ve hava le taşınan katı partiküllerin ortamdan uzaklaştırılmasını sağlamak ve isteğe bağlı olarak şartlandırma yöntemi ile ısıtılmış veya soğutulmuş temiz hava sağlanarak ortamın yaşam konforunun arttırılmasını sağlamakta kullanılan mekanik havalandırma uygulamalarında Aksoylar mühendislik olarak siz değerli müşterilerimize ücretsiz keşif, projelendirme ve taahhüt uygulamalarımız ile hizmet vermekteyiz.

Ümraniye havalandırma sistemleri optimum sıcaklığı, nemi ve personelin sağlığını koruyarak aynı zamanda amacına uygun taze hava veya egzoz havalandırması çalışmalıdır. Herhangi bir bölgenin havalandırma sistemi düzenlenirken havalandırma kanalları ve fanların büyüklüklerinin ve kanallardaki hava akım hızlarının doğru hesaplanması büyük önem taşımaktadır. Ameliyathaneden, kapalı garaj havalandırmasına müşterilerimize ekonomik, doğru ve etkin çözümler üretiyoruz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *